Відтепер ви можете придбати якісну оливу LOTOS, виробництва Польщі, з перших рук.

13731

У магазині нашої компанії, Вам підберуть всі необхідні мастильні матеріали для вашої техніки.

LOTOS Oil SA є лідером в галузі, з більш ніж 24% часткою на ринку.Моторні оливи LOTOS добре відомі водіям не тільки в Польщі, а й за кордоном.Висока якість і надійність, олив  являється вибором для найвимогливіших користувачів, що робить LOTOS найвідомішим брендом на польському ринку нафти.

 

LOTOS  Oil отримав нагороду "Золотий лавр споживачів" (Złoty Laur Konsumenta) за найкращі польські моторні оливи.

Комерційну діяльність LOTOS Oil SA складають виробництво і розподіл мастильних матеріалів: автомобільних і промислових масел і мастил, базових масел, а також автокосметики і автохімії.

LOTOS Oil SA пропонує не тільки високоякісні моторні оливи, але й розвиває професійний сервіс мастильних матеріалів  в якості невід'ємної частини комерційної пропозиції.Сервіс Олив – послуга, що  допомагає клієнтам впроваджувати нові процедури і технології, гарантуючи  безпечну роботу парку машин.

13731
Весь виробничий процес відповідає системі менеджменту якості, відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008.Крім того, LOTOS Oil SA може пишатися системою менеджменту якості відповідно до вимог системи AQAP 2110.Це означає, що продукція LOTOS Oil SA відповідає вимогам і критеріям, які були встановлені NATO для всіх постачальників і компаній, що працюють в віськовому секторі NATO.