Продукція

Компанія ТВК-Авто має в асортименті багато відомих брендів. Серед яких і офіційні партнери.

2LotosВисока якість і надійність, олив являється вибором для найвимогливіших користувачів, що робить LOTOS найвідомішим брендом на польському ринку нафти.
LOTOS Oil отримав нагороду "Золотий лавр споживачів" (Złoty Laur Konsumenta) за найкращі польські моторні оливи.
Комерційну діяльність LOTOS Oil SA складають виробництво і розподіл мастильних матеріалів: автомобільних і промислових масел і мастил, базових масел, а також автокосметики і автохімії.
LOTOS Oil SA пропонує не тільки високоякісні моторні оливи, але й розвиває професійний сервіс мастильних матеріалів в якості невід'ємної частини комерційної пропозиції. Сервіс Олив – послуга, що допомагає клієнтам впроваджувати нові процедури і технології, гарантуючи безпечну роботу парку машин.

Весь виробничий процес відповідає системі менеджменту якості, відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008. Крім того, LOTOS Oil SA може пишатися системою менеджменту якості відповідно до вимог системи AQAP 2110. Це означає, що продукція LOTOS Oil SA відповідає вимогам і критеріям, які були встановлені NATO для всіх постачальників і компаній, що працюють в віськовому секторі NATO.

 


jaguarrКомпанія Luzar (Луганський Завод автомобільних Радіаторів) є російськім лідером по Виробництво і продаж радіаторів для вітчізняних автомобілів. Продукція Luzar відома широкому колу споживачів Росії з 2003 року, з моменту реалізації Першого радіатора власного виробництва. Випуск радіаторів БУВ налагоджений на передовому устаткуванні ФІРМИ SCHOLER (Німеччіна) за орігінальною технологією "Софіко" для потреб швидкорозвиваючого автомобільного заводу "АВТОЗАЗ". Можлівість широкомасштабного виробництва радіаторів зробив можливість і випуск ПРОДУКЦІЇ для вторинно ринку Росії. Планомірна робота з масовим споживачем привела до стійкого позитивного іміджу бренду Luzar на ринках Росії и країн СНД.
  

alyaska
Вже майже три десятиліття як ми виробляємо технічні рідини для автомобілів. За цей час продукція торгової марки «Аляsка» заслужила довіру багатьох американських, європейських, а тепер і російських автовласників. Для них «Аляsка» вже не просто автохімія, а синонім таких понять, як безпека, якість і надійність.
 
  
gromexКомпанія GROM-EX була заснована в 1995 році. Спочатку це було невелике приватне підприємство з виробництва тосола, яке співпрацювало в основному з великими автотранспортними підприємствами, заводами, гірничо-збагачувальними комбінатами і було мало орієнтоване на споживчий ринок. Але, завдяки спочатку правильно побудованої політиці в області ціноутворення та якості, продукція поступово завоювала значний сегмент в загальному ринку України.
 

webberWeber - торгова марка міжнародної компанії «STOPOL Group». Історія марки WEBER починається з випуску найперших автомобільних карбюраторів. Сьогодні під маркою WEBER випускається широкий асортимент автозапчастин, що включає в себе не тільки карбюратори для авто-та мото-техніки, а й механічні та електричні бензонасоси, хрестовини карданних валів, насоси системи охолодження (помпи води), радіатори охолодження й пічки обігрівача, комплекти ШРУСів , свічки запалювання, приводи стартерів.
Кожна деталь WEBER проходить 100% перевірку за системою управління якістю міжнародного стандарту ISO 9001:2000.
 
 
atКомпанія ТОВ «АТ-Інжиніринг» є однією з компаній, що входять до холдингу "AD Україна", який працює на ринку України з 1994 року і є найбільшим українським імпортером запасних частин для всіх видів авто-і мототехніки.
Компанія ТОВ «АТ-Інжиніринг» заснована в січні 2002 року і спеціалізується на оптовому продажі якісних запасних частин для автомобілів виробництва країн СНД. ТОВ «АТ-Інжиніринг» є офіційним імпортером понад 20 провідних світових виробників запасних частин.
З 2003 компанія пропонує високоякісні товари торгової марки АТ Чеської компанії «Auto Technologies Group» СРО На даний момент асортимент продукції під торговою маркою АТ нараховує більше 400 найменувань і покриває широкий спектр автомобілів «ВАЗ», «ГАЗ», «Таврія» та «Москвич» і «Daewoo». Завдяки застосуванню новітніх технологій та високій якості у розробці деталей, товари під торговою маркою АТ відповідають рішучому критерію успіху, а саме - якості і передовими технологіями. Продукція запатентована і сертифікована.
 

newtonКомпанія NEW TON ® - перший і найбільший український виробник аерозольних фарб. Починаючи з 2005 року, бренд NEW TON ® активно розвивається в Україні. На сьогоднішній день він представлений в кожній області країни. Аерозольна фарба NEW TON ® стала результатом успішної роботи команди справжніх професіоналів своєї справи - ​​людей, які беруть активну участь в успішному розвитку бренда. В асортимент бренду входять такі групи: - універсальні фарби в аерозолі - автомобільні емалі в аерозолі - акрилові автоемалі в аерозолі - структурні фарби в аерозолі - лак для тонування ліхтарів в аерозолі - декоративні фарби в аерозолі - емалі «супер хром» в аерозолі - флюоресцентні фарби в аерозолі - емалі для кераміки та побутової техніки в аерозолі - жаростійкі фарби в аерозолі - емалі в банку - реставраційні олівці.
  

yashcher«БелМаг» - один із найбільших російських виробників запчастин для автомобілів. Це кульові опори та інші деталі передньої підвіски, деталі рульового управління, гальмівної системи, трансмісії і багато інших запчастини для ВАЗів і ГАЗів. НВО «БЕЛМАГ» - основний виробник кульових опор для конвеєра «АВТОВАЗ». І для «класики», і для нової «модернізованої» НИВИ, і для всіх передньопривідних автомобілів ВАЗ, і для Chevrolet Niva на конвеєр «GM-АВТОВАЗ». НВО «БЕЛМАГ» - офіційний постачальник комплектуючих виробів не тільки для автовиробників Росії, з 2004 року наше підприємство поставляє запчастини і комплектуючі і на конвеєри підприємств Західної Європи та Північної Америки.
  
 
bampТОВ "Черкаський завод автохімії», засноване в 1991 році (до 01.07.2010р компанія мала назву «ВАМП».), - Одне з найбільших підприємств України, що спеціалізується на виробництві і торгівлі рідинами технічного призначення для автомобільної промисловості. Всі торговельні марки («ВАМП», «СОБОЛЬ», «ПОЛЮС»), які ми випускаємо, добре відомі автомобілістам як в Україні, так і за її межами.
Компанія має акредитовану лабораторію, власні склади площею 5000 м2 і завод площею 7000м2, чиї виробничі потужності дозволяють випускати до 200т продукції на добу. Завдяки чіткій системі менеджменту якості виробництва та кваліфікованої технічної команди, вся наша продукція сертифікована, відповідає найвищим стандартам якості і відповідає вимогам нормативної документації.
 
 
wixWIX-FILTRON - виробник і дистриб'ютор фільтрів для автотранспортної промисловості, машин і обладнання з двигунами внутрішнього згорання. Свою діяльність розпочали в 1982 р. FILTRON входить в міжнародний автотранспортний концерн «AFFINIA Group» - частина американської фінансової корпорації «The Cypress Group» з місцезнаходженням в Нью-Йорку.
Їх комерційна пропозиція - це 1800 типів фільтрів для всіх типів автомобілів. В даний час у них працює понад 1020 осіб. У 2007 р. компанія продала 45 млн. шт. фільтрів. Частка компанії в польському ринку фільтрів становить 43%.
 
 
abro
Автохімія й автокосметика ABRO відома на ринку України вже більше 15 років і представлена ​​найширшим асортиментом. Під торговою маркою ABRO Ви можете знайти все, що необхідно для догляду за Вашим автомобілем: герметики та клеї, Автовіск та поліролі, очищувачі і промивки, мастила і засоби для ремонту, фарби-спрей. А високоякісні присадки в масло і паливо продовжать життя Вашого автомобіля на довгі роки.