ТВК-Авто

Компанія ТОВ «ТВК-АВТО» (ПП Дутчак)  - компанія з досвідом роботи на ринку України більше 15 років. Є однією з найбільших дистриб'юторських компаній на Західній Україні. Рік заснування – 1997-й. З моменту початку роботи орієнтиром є розвиток роздрібних продажів і побудова довгострокових відносин зі своїми клієнтами.

avto

 

 Так, саме з клієнтами - так ми ставимось до наших покупців! Кожен хто придбав у нас хоч одну річ прийде до нас ще раз. Наша мета не просто продаж товарів. Ви завжди отримаєте від нас пораду, консультацію фахівців в автомобільній сфері, відчуєте індивідуальний підхід. Наша компанія працює за принципом «склад-поріг роздрібного магазину», тобто вся продукція доставляється безпосередньо до Вашої торгової точки.

 

Також кожен бажаючий може завітати до нашого магазину в Чернівцях і самостійно придбати товар, домовитись про додаткові умови співпраці, отримати консультацію, оформити всі необхідні документи на придбаний товар. Також, для зручності на сайті в розділі «завантаження» доступні всі копії сертифікатів, гігієнічних висновків, паспортів якості продукції, форма нашого типового договору купівлі-продажу та каталоги виробників.

 

Відео