ТОВ «ТВК-АВТО»

ПП Дутчак

Компанія ТОВ «ТВК-АВТО»  (ПП Дутчак) – компанія з досвідом роботи на ринку України з 1997 року. Є однією з найбільших дистриб'юторських компаній на Західній Україні. З моменту початку роботи орієнтиром є розвиток роздрібних продажів і побудова довгострокових відносин зі своїми клієнтами. Так, саме з клієнтами - так ми ставимось до наших покупців! Кожен хто придбав у нас хоч одну річ прийде до нас ще раз. Наша мета не просто продаж товарів. Ви завжди отримаєте від нас пораду, консультацію фахівців в автомобільній сфері, відчуєте індивідуальний підхід. Наша компанія працює за принципом «склад-поріг роздрібного магазину» , тобто вся продукція доставляється безпосередньо до Вашої торгової точки. Також кожен бажаючий може завітати до нашого магазину в Чернівцях і самостійно придбати товар, домовитись про додаткові умови співпраці, отримати консультацію, оформити всі необхідні документи на придбаний товар.

🚚

Доставка товару здійснюється власним транспортом

🚀

Організовуємо доставку по всій західній території України

📦

Можлива доставка Новою Поштою по всій Україні

Основна спеціалізація підприємства – продаж мастил, моторних, гідравлічних, трансмісійних олив, рідин технічного призначення і, запчастин до автомобілів російського та українського виробництва, лакофарбової продукції, шпаклівки, а також супутніх автотоварів. Динамічно розвиваючись, ми удосконалюємо нашу роботу і розширюємо асортимент, дотримуючись принципу «задовольнити бажання кожного клієнта». На даний момент асортимент продукції, представлений в нашому прайсі, налічує більше 10000 найменувань, які представляють більше 40 брендів. На ринку України ми представляємо продукцію торгових марок - визнаних лідерів у своїй сфері бізнесу.

Наші клієнти – мережі АЗС, універсальні СТО, спеціалізовані станції техобслуговування, автомагазини, мережеві роздрібні магазини, державні організації, підприємства комерційно-індустріального напрямку, торговельні фірми, авто ринки на території Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Львівської, Закарпатської та Вінницької областей. Доставка товару здійснюється власним транспортом. Парк автомобілів постійно оновлюється і росте. Ми гарантуємо вчасну доставку заздалегідь напрацьованими маршрутами.